Rrëfimi i trishtë i Ritës: Doja të vrisja veten dhe i dola maunes para, por zëri i Rozës…

SHPËRNDAJE

Për herë të parë Rita Lati ka dhënë një intervistë të gjatë për të bijën në “Why Not”, ku ka rrëfyer me detaje vështirësitë e jetës së saj, ndarjen nga babai i Rozës, dhe jetën vetëm me të.

Edhe pse plot humor, ashtu siç asaj i ka hije, Rita i ka bërë të qeshin e të trishtohen publikun që e ndoqi në këtë rrëfim, ku ndër të tjera ka treguar se pas ndarjes ka pasur një moment dobësie ku ka dashur të vrasë veten…

Te plote e gjeni tek Linku i meposhtem:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/rrefimi-i-trishte-i-rites-doja-te-vrisja-veten-dhe-i-dola-maunes-para-por-zeri-i-rozes/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRea Nuhu në romancë me këngëtarin shqiptar
Artikulli tjetërIntervista e parë pas arrestimit të të dashurit për drogë, Viola tregon kujt i ka marrë lekë borxh

S'KA KOMENTE

Comments are closed.