Rozana Radi shfryn ditën e Shën Valentinit: Ja pse nuk e festoj dot

| 10:36
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Rozana Radi ka postuar sot një status duke shprehur irritimin e saj se sot nuk mundet të festojë Shën Valentinin,

Rozana Radi
Rozana Radi

Sipas saj, shkaku kryesor eshte se nuk ka ujë dhe energji elektrike, që mungojnë prej ditës së djeshme.

“Ku t’i fshihem këtij vend që veç zhgënjimit nuk po më jep gjë tjetër?”, shkruan Rozana.

Radi12

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.