Roza Lati prezanton të dashurin: Nuk e tregoj emrin, se e di se do sulen… (FOTO)

| 14:52
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur, Roza Lati, është një nga personazhet më të komentuar në media e rrjetet sociale, për jetën e saj profesionale dhe atë private.

roza lat

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa ka vendosur që të prezantojë të dashurin e saj imagjinar.

roza1

Roza ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet duke darkuar në një restorant. Pranë një karrige bosh, ajo ka vizatuar siluetën e një djali, të cilin e quan të “dashur”.

Fillimisht ajo e postoi foton në “Instastory”, e më pas e publikoi edhe në profil, ku krahas sa shkruante: “Po më pyesin të gjithë për të dashurin tim. Por unë nuk ju them emrin e as tag nuk i bëj, se e di që do sulen kurvat direkt. Këtu në Shqipëri, femrat shumë gjuajnë mashkullin e tjetrës, sesa atë beqarin. Kjo është e trishtueshme”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.