Ronaldo shijon në maksimum pushimet, Xheorxhina “çmend” fansat me foton e fundit

SHPËRNDAJE

Lojtarët të cilët nuk kanë shkuar me kombëtaret e tyre kanë marrë 3 ditë pushime me lejen e trajnerit Alegri te skuadra e Juventusit. Dhe duket se këto pushime më së miri po i shijon Kristiano Ronaldo i cili ka shkuar në Montekarlo së bashku me të dashurën e tij Xheorxhina Rodrigez.

413316_TS_09-09-18_3487850324_ (1)

Modelja bukuroshe ka postuar edhe një foto ku shfaqet tepër sensuale dhe i ka “çmendur” të gjithë fansat e tyre. Edhe ditë më parë Xheorxhina ka postuar shumë foto dhe duket se ka marrë vëmendje maksimale në Itali.

bandicam 2018-09-09 21-53-20-917

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.