Ronaldo në histori, mamaja e portugezit kishte parashikuar se…

Jun 17, 2021 | 9:48
SHPËRNDAJE

Dolores Aveiro, mamaja e Kristiano Ronaldos, kishte parandier golin e të birit në ndeshjen me Hungarinë.

0_Dolores-Aveiro-Ronaldo-1

Për mediat portugeze, ajo ishte shprehur se CR7 do të shënonte. Dhe ashtu ndodhi, ylli portugez shënoi dy herë duke hyrë në histori si shënuesi më i mirë në Europian.

Ndërkohë, e pyetur nëse ishte prezente në Budapest, Dolores tha se do ta ishte në ndeshje, vetëm nëse Portugalia shkon në finalen e Londrës më datë 11 korrik.

 

© Panorama.al

Te lidhura