Ronaldo i del në mbojtje Xhorxhinës, padit mediat në gjykatë

SHPËRNDAJE

Ditët e fundit të shumta kanë qenë lajmet që e dashura e Kristiano Roanldos e ka a harruar familjen e saj që pasi ka filluar lidhjen e saj me portugezin. Modelja 24-vjeçarja kishte shkuar për të pushuar me të Ronaldon, por përsëri mediat nuk i kanë lënë rehat.

georg

Madje kanë shkuar edhe më tej teksa bëjnë me dije se Xheroxhina i ka harruar fare babain dhe gjyshen që i ka shumë sëmurë. Por kaq ka mjaftuar që Ronaldo se bashku me avokatin e tij të padisin mediat në gjyq.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.