Romeo gjithnjë pranë Jonida Maliqit, e shoqëron këngëtaren tek ‘Kënga Magjike’ (Foto)

| 16:45
SHPËRNDAJE

Në jurinë e këtij edicioni të ‘Këngës Magjike’ është edhe këngëtarja e njohur Jonida Maliqi. Por i dashuri i saj, Romeo nuk e la vetëm.

Ai ndodhej në sallën e ‘Pallatit të Koncerteve’ së bashku me të vëllain, Donaldin dhe me kunatën, Bora Zemanin.

Foton e ka publikuar Romeo në rrjetet sociale ku shihet nga salla bashkë me çiftin tjetër.

Jonida dhe Romeo tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë dhe suket që nuk mund të qëndrojnë dot larg njëri-tjetrit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.