Roja i Mbretëreshës tremb për vdekje turistin aziatik (VIDEO)

| 13:21
SHPËRNDAJE

Ushtari roje i Mbretëreshës në Angli ka trembur për vdekje një turist aziatik teksa i ka drejtuar armën për ta larguar atë nga vetja.

Djali i cili po e ndiqte rojen në parakalimin e tij teksa i ka vënë dorën në sup, ka marrë një reagim shokues nga roja duke I bërtitur dhe kërcënuar me armë.

Kjo nuk është hera e parë që një ushtar roje i mbretëreshës tregohet i ashpër me turistët. 

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

3 KOMENTET

Comments are closed.