Robert Berisha i dedikon Norës këngë pas ndarjes

| 14:25
SHPËRNDAJE

Ata kanë qenë shpesh në vëmendje të mediave për shkak të ndarjes së tyre. Ka qenë Roberti që njoftoi publikisht ndarjen nga bashkëshortja e tij Nora Istrefi.

Megjithëse të ndarë, thuhet se ata kanë ruajtur një raport miqësor, kjo edhe për hir të vajzës së tyre Renee.

Në intervistën e fundit që dha, këngëtari u shpreh gjithashtu se vetëm vdekja e ndan nga Nora dhe vajza e tij.

‘Rtsh.al’, raporton se Roberti ka gati një këngë që duket se do të jetë dedikim për Norën. Kënga do të ketë një tekst romantik dhe mendohet se do jetë baladë.Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.