Robert Berisha bën bilancin e martesës: Jam 40 vjeç dhe kam 12 vjet me Norën, si është ta kesh gruan të bukur

SHPËRNDAJE

KLOTILDA HARKA/ “S’ka inat” ishte klipi ku çifti i famshëm i këngëtarëve nga Kosova, Robert Berisha dhe Nora Istrefi, u bënë bashkë për të na rrëfyer përmes vargjeve e muzikës një copëz nga historia e tyre 12-vjeçare e dashurisë. Tashmë prindër të vajzës Renee, ai, burri shumë i pashëm i një gruaje të bukur, rrëfen martesën me një grua si Nora.

robert nora

Karriera si këngëtar po ecën mirë, duke qenë se ke axhendë të ngjeshur koncertore. Do e konsideroje këtë kulmin tënd?

Nuk e di. Nuk e mendoj asnjëherë të arrij kulmin. Shpresoj që do të kem shëndet dhe ta bëj këtë punë sa më gjatë, sepse e dua shumë muzikën!

Meqë këtë vit kishe 40-vjetorin, mendon se jeta nis 40 vjeç, apo në këtë moshë nis e bëhet e mërzitshme?

Mosha për mua është vetëm numër… Unë ndihem si 21-vjeçar. ”Robi plaket kur do vetë” është një këngë e vjetër dhe shumë e bukur.

 

Intervistën e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/robert-berisha-ben-bilancin-e-marteses-jam-40-vjec-dhe-kam-12-vjet-me-noren-si-eshte-ta-kesh-gruan-te-bukur/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.