Rita Ora shumë sensuale në klipin e këngës së re (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Rita Ora ka premtuar se do të sjellë projekte të reja muzikore dhe se shumë shpejt do të nxjerrë në treg edhe albumin e saj të parë.

rita_ora

Sot, këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka publikuar këngë e saj më të re me titull “Let you love me”.

Në klip, ylli i muzikës është shfaqur mjaft sensuale dhe seksi. Ndërkohë kënga është pjesë e albumit më të ri të këngëtares që titullohet “Phoenix” dhe pritet të dalë në treg në muajin nëntor.

rita_ora1

Panorama Plus

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.