Rita Ora guxon sërish, vesh fustan të tejdukshëm dhe pa reçipeta, por i ndodh e papritura (FOTO)

SHPËRNDAJE

Pa reçipeta, Rita Orës i shqepet fustani dhe… (FOTO)

Këngëtares shqiptare Rita Ora i ka ndodhur një incident i papritur, teksa mori pjesë në festën e organizuar pas “GQ Awards” të mërkurën mbrëma.

rita7

Rita, e cila tashmë është e njohur për veshjet e saj të guximshme edhe këtë herë surprizoi të gjithë me fustanin e saj. Ajo kishte zgjedhur një fustan të gjatë me temina që shkëlqente dhe të tejdukshëm.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/rita-ora-guxon-serish-vesh-fustan-te-tejdukshem-dhe-pa-recipeta-por-i-ndodh-e-papritura-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.