Rita Ora dhe Bebe Rexha në krahë të të prekurve nga tërmeti, ja çfarë shkruan Daily Mail për këngëtaret shqiptare

Nov 30, 2019 | 13:54
SHPËRNDAJE

Prestigjiozja ‘Daily Mail’ i ka kushtuar një artikull dy këngëtareve shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Bebe Rexha të cilat kanë qenë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti këto ditë.

“Rita dhe Bebe kanë kërkuar suportin e të gjithëve për ët ndihmuar të prekurit nga fatkeqësia natyrore që goditi Shqipërinë. Dy këngëtaret të cilat kanë prindër shqiptarë, kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram se kanë nevojë urgjentisht për ndihma.

Rita e cila ndodhet së fundmi në Tiranë, ku ka premtuar për ndërtimin e një shtëpie dhe Bebe Rexha që pritet të jetë atje shumë shpejt me vlerën e mbledhur nga dhuruesit.”, shkruhet ndër të tjera në ‘Daily Mail’ ku përshkruhet edhe situata e vëshirë në të cilën ndodhet aktualisht vendi ynë.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.