Rita Ora bën lëmsh rrjetin, detaji në fotot e këngëtares që po shton dyshimet se është martuar në fshehtësi

Aug 8, 2022 | 12:53
SHPËRNDAJE

Panorama Plus/ Rita Ora ka shtuar më shumë thashethemet se është martuar në fshehtësi me partnerin e saj Taika Waititi.

Këngëtarja ndau disa foto në rrjetet sociale nga arratisja e saj e fundit në Paris.

Ajo u shfaq me një sërë veshjesh në fotot që publikoi, megjithatë ishin bizhuteritë e saj që tërhoqën vëmendjen. Këngëtarja u pa me një unazë ari në dorën e saj, të ngjashme me atë që Taika kishte vënë vetëm pak ditë më parë.

Postimi vjen pasi Rita dhe Taika  nxitën spekulimet se janë martuar pasi regjisori i Thor u pa me unazë në gisht së fundmi. Në një foto në Instagram të ndarë nga motra e Ritës, Elena, Taika shihej me unazë në gishtin e majtë teksa po shijonte një pije nën rrezet e diellit.


Story i Elena Orës

Ndërkohë, Rita ka postuar të njëjtën foto në Instagramin e saj, por këngëtarja ia ka mbuluar dorën Taikës me mbishkrimin e saj.


Story i Rita Orës

Që në muajin qeshor është raportuar se çifti do të martoheshin me njëri-tjetrin.

Këngëtarja britanike dhe regjisori nga Zelanda e Re thuhej se po planifikonin një ceremoni të afërt jashtë vendit përpara se të festonin me kolegët e tyre në një festë të madhe në Londër më vonë këtë vit.

Kuptohet se Rita, e cila është duke punuar në disa filma dhe The Voice  Australia, dhe Taika, i cili po planifikon një varg filmash, shpresojnë të lidhin martesën pasi të kenë përfunduar angazhimet e tyre të punës, u raportua dy muaj më parë.

© Panorama.al

Te lidhura