Rita mohoi lidhjen me boksierin e martuar, del videoja në momente intime me të

SHPËRNDAJE

Këto dy ditë disa foto të Rita Orës dhe boksierit të njohur Conor McGregor, duke aluduar se mes këtyre të dyve kishte një flirt e duke e gjykuar ashpër këngëtaren si prishëse martese, pushtuan rrjetin.

46FBD4C400000578-5146003-Palled_up_Rita_and_Conor_appeared_to_enjoy_their_evening_togethe-a-1_1512483222431

Por Rita për të treguar se nuk është e vërtetë, pranoi për herë të parë lidhjen e saj me muzikantin Andrew Watt.

Por edhe pse Rita “i lau duart” me këtë histori, një foto e shkëputur nga një video ku boksieri shihet duke mbajtur në krahë një femër, ka ngjallur edhe një herë reagime, pasi veshja e vajzës në foto përkon me një të Rita Orës të postuar në Instagram.470C438F00000578-0-Raucous_a_video_of_Conor_McGregor_enjoying_a_wild_night_out_with-a-106_1512574192092

Por e gjitha kjo është një keqkuptim pasi nuk është Rita ajo që boksieri e prek në të pasme.

470C4D9000000578-0-Similar_In_the_snap_the_stripper_happens_to_be_clad_in_an_outfit-m-121_1512575089937

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.