Rita mohoi lidhjen me boksierin e martuar, del videoja në momente intime me të

0
SHPËRNDAJE

Këto dy ditë disa foto të Rita Orës dhe boksierit të njohur Conor McGregor, duke aluduar se mes këtyre të dyve kishte një flirt e duke e gjykuar ashpër këngëtaren si prishëse martese, pushtuan rrjetin.

46FBD4C400000578-5146003-Palled_up_Rita_and_Conor_appeared_to_enjoy_their_evening_togethe-a-1_1512483222431

Por Rita për të treguar se nuk është e vërtetë, pranoi për herë të parë lidhjen e saj me muzikantin Andrew Watt.

Por edhe pse Rita “i lau duart” me këtë histori, një foto e shkëputur nga një video ku boksieri shihet duke mbajtur në krahë një femër, ka ngjallur edhe një herë reagime, pasi veshja e vajzës në foto përkon me një të Rita Orës të postuar në Instagram.470C438F00000578-0-Raucous_a_video_of_Conor_McGregor_enjoying_a_wild_night_out_with-a-106_1512574192092

Por e gjitha kjo është një keqkuptim pasi nuk është Rita ajo që boksieri e prek në të pasme.

470C4D9000000578-0-Similar_In_the_snap_the_stripper_happens_to_be_clad_in_an_outfit-m-121_1512575089937

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakE do Krotone, De Biazi me “vrap” drejt Serisë A
Artikulli tjetër“Hapet thesi” për Elbasanin, drejtuesit e rinj japin edhe rrogën e dytë

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU