Rikthehet Kristela Gjoka, publikon foton seksi me bikini

SHPËRNDAJE

Martesa dhe ndarja me Nogën e kthyen Kristela Gjokën në një nga vajzat më të komentuara të showbizit, jeta private e të cilës ishte gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave. Pas ndarjes së bujshme, Kristela për muaj të tërë u zhduk duke preferuar mos të ishte në vëmendjen e publikut.

kristela noga1

Martesa dhe pastaj ndarja me Nogën, e kthyen Kristela Gjokën në një nga femrat më të komentuara të shoubizit shqiptar. Pas ndarjes së bujshme bukuroshja bionde vendosi që të largohej nga vëmendja e publikur, duke mos u dukur për një kohë të gjatë në ekran.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/rikthehet-kristela-gjoka-publikon-foton-seksi-me-bikini/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.