Rikthehen tërmetet, ja në ç’zonë u regjistrua goditja sot dhe sa ballë

SHPËRNDAJE

Nje tjeter termet eshte regjistuar sot ne vendin tone. IGJEUM ben me dije se ne oret e mengjesit ka regjistruar nje lekundje termeti ne zonen e Durresit.

Sipas te dhenave te bera publike, termeri eshte shenuar ne oren 08:31 dhe ka pasur epiqender Hamallajn ne Durres.

Per fat, goditja ka qene e lehte, me magnitude 1.9 dhe nuk ka asnje raportim per ndonje dem te shenuar ne kete zone.

termet

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAnjeza Shahini feston 3-vjetorin e martesës, publikon foton me bashkëshortin: Ky është një çift…
Artikulli tjetërAjola Xoxa në krah të Veliajt në koncertin e “Elita 5”, ja si duket në muajt e fundit të shtatzënisë (FOTO)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.