Rikthehen në skenë pas 10 vitesh, grupi i njohur çmend publikun (Video)

| 13:23
SHPËRNDAJE

Grupi shumë i famshëm ‘Pussycat Dolls’ është rikthyer pas plot 10 vitesh. Ky grup me Nicole Scherzinger si volakiste kryesore, kanë performuar në ‘X Factor’.

Këngëtarja 41 vjeçare ka folur për ‘MailOnline’ ku ndër të tjera është shprehur:

“Ishte fantastike të bëheshim përsëri bashkë! Energjia e publikut ishte e mahnitshme dhe na inkurajoi”.

Nicole gjithashtu theksoi se ky është vetëm fillimi i surprizës së madhe që kanë rezervuar për fansat. Këngëtarja, së bashku me pjesëtaret e tjera të grupit, Jessica Sutta, Ashley Roberts, Kimberley Wyatt dhe Carmit Bachar do të nisin së shpejti një tur muzikor.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.