Rikardo Rodrigez, agjenti i lojtarit takohet me Maldinin dhe Leonardon

SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i Milanit dhe agjenti i tij, Rikardo Rodrigez janë takuar sot me dy drejtorët e Milanit, Paolo Maldinin dhe Leonardon. Teksa ditë më parë klubi milanez ka lavdëruar lojtari zviceran si dhe janë shprehur se nuk duan ta shesin. Ndërkohë ka qenë agjenti i lojtarit ai i cili ka deklarauar se sot palët janë takuar duke thënë:

maldini-leonardo

“Sot kam pasur kënaqësinë, së bashku me klientin tim Rikardo Rodriguez, për të takuar dy drejtorë të mëdhenj si Leonardo dhe Paolo Maldini,” shkroi Gianluca Di Domeniko në Instagram. “Një takim shumë i bukur dhe interesant me Milanin”, ka thënë agjenti i lojtarit. Raportohet se Rodriguez nuk do të largohet këtë sezon nga Milan

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.