Rezarta Shkurta flet për shtatzëninë e dytë: Duke marrë shkas që po më urojnë shumë miq, ju them…

SHPËRNDAJE

Ditën e sotme u përhap lajmi se këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta është shtatzënë. Edhe pse ajo nuk e kishte konfirmuar një gjë të tillë, në një video të publikuar në “Instagram”, ndjekësit vunë re barkun e fryrë të Rezatës dhe dorën që e vendoste mbi të.

rezartaa

Por pasi ky lajm u përhap menjëherë, këngëtarja ka vendosur që të reagojë nëpërmjet një postimi në “Instastory”. Ajo e ka mohuar se është në pritje të fëmijës së dytë.


View this post on Instagram

Hera vendosi qe festat te fillojne sot ne familjen tone❤️

A post shared by Hera Company (@rezartashkurta) on

“Lajm i rremë. Nuk guxon njeriu të vërë bark se e bëjnë shtatzënë. Nuk do i kisha dhënë rëndësi këtyre lajmeve, por duke marrë shkas që po më urojnë shumë miq, ju them:

Nuk jam shtatzënë dhe nuk kam ndërmend të jem. Thjesht jam shëndoshur”, ka sqaruar Rezarta në postimin e saj.

rezarta sh

hera rezarta

PANORAMA PLUS

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.