Maqedonia e Veriut anëtarësohet në NATO, ngrihet flamuri para Kuvendit

| 17:04
SHPËRNDAJE
 

Republika e Maqedonisë së Veriut ka miratuar Protokollin për anëtarësimin e vendit në NATO.

flamuri

Me 114 vota për dhe asnjë kundër Kuvendi miratoi Protokollin.

Ndërkohë para Kuvendit të Maqedonisë së Veriut është ngritur flamuri i NATO-s, duke zyrtarizuar kështu anëtarësimin e vendit në NATO.

votimi flamnur manto maqrdonia

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.