Reperi 50 Cent i çmendur pas modeles shqiptare Vildane Zeneli

SHPËRNDAJE

Ajo ka një karrierë të suksesshme si modele dhe figurante në Amerikë, dhe Vildane Zeneli mahnit me format e saj bombastike.

Bukuroshja shqiptare siç duket i ka marrë mendjen edhe reperit të njohur 50 Cent.

Ai ka postuar në Instagramin e tij një foto ku shfaqet me Vildanen, teksa brunja e përqafon dhe puth në faqe.

“Some times you have to just listen close. Then you can hear her heart, or how much she wants”

“Ndonjëherë ti duhet ta ndjesh afër. Pastaj mund t’i ndjesh zemrën, apo gjërat e tjera që ajo do”-ka shkruar ai.

Por më pas edhe Vildane e ka repostuar foton në profilin e saj teksa ka marrë shumë komente dhe pëlqime.

 

Te lidhura

 

14 KOMENTET

Comments are closed.