“Repere si babai …”- Shënimi i veçantë që Kida i la në pampers vajzës së Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës

| 13:49
SHPËRNDAJE
 

Ledri Vula dhe Sara Hoxha do bëhen prindër për herë të parë së shpejti.

Dhe pak ditë më parë, çifti organizuan një babyshower-in për vajzën e tyre, në oborrin e shtëpisë së këngëtarit.

Mes të ftuarve VIP ishte edhe reperja e njohur, Kida, e cila i la një shënim shumë të veçantë foshnjës së dy miqve të saj.

“Repere si babi, e bukur si mami,”- shkroi Kida mbi një pampers, duke treguar se vogëlushja do marrë tiparet më të mira të prindërve të saj.

Foto e reperes duke mbajtur pampersin me shënimin në duar, u publikua nga Sara Hoxha, e cila ndau me ndjekësit disa momente nga babyshower.

/Panoramaplus.al

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.