RENEA operacion në Kurbin, deri tani 4 të ndaluar. Ja çfarë po kontrollohet

| 9:39
SHPËRNDAJE
 

reneaForcat RENEA kanë nisur një ooperacion kundër lojërave të fatit në Kurbin.

Korespondenti i Panorama bën me dije se deri tani janë 4 persona të ndaluar.

Operacioni ka nisur prej mbremjes se kaluar dhe ende forcat RENEA ndodhen ne terren.

Mësohet se eshte goditur nje kazino ilegale. Ndërsa operacioni është në vijim, ende nuk ka të dhëna zyrtare nga policia.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.