Rekord nga Gjermania, Shtutgarti zyrtarizon 5 blerje brenda 12 minutave (FOTO)

SHPËRNDAJE

Merkato prodhon çdo vit lajme të bujshme dhe interesante me lëvizjet e lojtarëve, por nga Gjermania vjen një lajm i çuditshëm. Klubi i Shtutgartit, ditën e sotme ka zyrtarizuar plot 5 futbollistë të afruar, të gjitha këto në harkun e 12 minutave.

fbl-ger-bundesliga-bayern-munich-stuttgart-5af704ed347a02bd34000005

Gjermanët e mbyllën Bundesligën këtë sezon në vendin e shtatë, ndërsa tani klubi ka vendosur të hedhë sytë tek lojtarët e rinj. Gjithçka filloi në orën 11:06 të ditës së hënë, kur në Tëitter, u zyrtarizua dhe Mark Oliver-Kempf, dhe brenda 12 minutave, ishin zyrtarizuar plot 5 futbollistë.

Capture

Capture1

Capture2

Capture3

Capture4

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPolicia e Vlorës kap gomonen me drogë, pas kontrollit zbulojnë se kishte edhe...
Artikulli tjetërKëto janë ushqimet që ju dobësojnë edhe kur flini

S'KA KOMENTE

Comments are closed.