Rashel Kolaneci dhe Lei Kraja, rivaliteti i egër në ekran i vajzave seksi dhe partnerët e përfolur

SHPËRNDAJE

Më 17 shtator ngre siparin në televizionin “Klan”, spektakli i kërcimit “Dance with Me”, si gjithmonë në moderimin e Alketa Vejsiut. Çdo të hënë, 12 personazhe të njohur të ekranit shqiptar janë kombinuar në çifte, ku do të përballen në sfidën e kërcimit. Deri tani janë zbuluar se cilët janë konkurrentët e spektaklit nga fusha të ndryshme. Ata janë: Seldi Qalliu dhe Rashel Kolaneci, Leila Kraja dhe Robert Berisha, Alma Çupi dhe Romeo Veshaj, Monika Lubonja dhe Donald Veshaj, Kiara Tito dhe Sazan Guri, Eni Jani dhe Genci Fuga.

pjimage

Ndërkohë, duket se regjisorja Vera Grabocka dhe moderatorja e show-t Alketa Vejsiu kanë përzgjedhur dy nga vajzat më seksi të momentit për t’i futur në një rivalitet të egër mes tyre. Rashelin dhe Lein. Në krah po ashtu u kanë vendosur dy djemtë më të përfolur të momentit, muzikantin Robert Berisha për martesën me Nora Istrefin dhe sherrin me kunatën këngëtare Tuna Sejdiun.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/rashel-kolaneci-dhe-lei-kraja-rivaliteti-i-eger-ne-ekran-i-vajzave-seksi-dhe-partneret-e-perfolur/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.