Rama uron Ditën e Shën Mërisë me këtë video, ja çfarë ka zgjedhur

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama ka uruar besimtaret e krishtere sot per Diten e Shen Merise. Ai ka zgjedhur nje video me pamjet e Kishës 500 vjeçare të Fjetjes së Shën Mërisë në Kosinë të Përmetit.

kisha

Mesazhi i Rames 

dhe me këto pamje të Kishës 500 vjeçare të Fjetjes së Shën Mërisë në Kosinë të Përmetit, një prej 100 fshatrave dhe pjesë e Programit Rrugët e Besimit, ku ka përfunduar ndërhyrja e parë dhe e plotë restauruese pas 38 vjetësh lënie në harresë, ju uroj gëzuar Ditën e Shën Mërisë 🙏

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.