Rama uron besimtarët myslimanë: ‘Nata Kadrit’, zbritja e Kuranit të Shenjtë!

May 8, 2021 | 20:37
SHPËRNDAJE

Sonte është Nata e Kadrit, nata më e bekuar e vitit për besimtarët myslimanë.

rama

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për këtë natë të shenjtë.

“U uroj sot Natën e Madhe të Kadrit – nata e zbritjes së Kuranit të Shenjtë – të gjithë besimtarëve muslimanë”, shkruan Edi Rama në “Facebook”.

ramaaa

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/