Rama tregon me video: Ja çfarë ndodh nëse denonconi në portalin e bashkëqeverisjes

0
SHPËRNDAJE

Pas prezantimit te platformes dixhitale per te denoncuar vete tek qeveria, kryeminsitri Edi Rama ka publikuar edhe rezultatet e para.

mbeturina

Sipas kryeministrit kjo eshte ajo qe ka ndodhur  pas denomncimit nga qytetarit:

Postimi i plote:

A e do Shqipërinë siç e dua edhe unë? Padiskutim po! A do edhe ti, si edhe unë, që Shqiperia të bëhet më e mirë më shpejt? Padyshim po! A e di që edhe ti ke në dorë të bësh më shumë për Shqipërinë që duam? Nëse dyshon tek mundësia jote, shikoje këtë shembull të thjeshtë për çka mund të bëjmë së bashku😊

www.shqiperiaqeduam.al

Te lidhura

 

Artikulli paraprakQeveria vendos 50 gardistë për ruajtjen e anëtarëve të vetingut, PD: Do t’i spiunojë
Artikulli tjetërVIDEO/ Eriksen magjik, Danimarka shpartallon Irlandën dhe fluturon drejt Rusisë

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU