Rama publikon momentet që nuk u panë në TV, i tregon ‘sekretet’ e kryeministrisë Merkelit

| 11:39
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një album me fotografi gjatë vizitës historike të Angela Merkel dje në Tiranë.

Momentet e fiksuara në aparat, që nuk u filmuan nga kamerat, tregojnë se kreu i Qeverisë i ka treguar edhe disa ‘sekrete’ Kancelares. 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

11 KOMENTET

Comments are closed.