Rama poston videon e “Air Albania”, qytetarët ankohen për çmimet: Shqiptarët do t’ia fusin prapë nga malet

SHPËRNDAJE

Pasi e publikoi dje ne Instagram, sot kryeministri Rama ka ndare me ndjekesit e tij ne Facebook një video, ku shihen punimet për ndërtimin e avionit “Air Albania”.

Në video shihet një fabrikë dhe të gjitha etapat për ndërtimi ne avionit, që nga ndërtimi i strukturës e deri të lyerja e tij.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë moment mbresëlënës të përgatitjeve të fundit të AIR ALBANIA, ju uroj një ditë të bukur”- shkruan Rama.

Por poshte postimit kane vershuar komentet. Shume qytetare i ankohen per show dhe e pyesin se me cfare cmimi do te udhetojne ne kete avion.

Dikush tjeter i kujton te luftoje mafian e krimin, e nje tjeter te hape vende pune. Ja disa nga komentet:

rama

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.