“Rama poston mesazhe romantike”/ Petrit Vasili publikon pamjet e përmbytjeve dhe ngre pyetjen: Ku është fshehur Kryeministri? Ai ekziston vetëm kur…

Nov 30, 2021 | 12:03
SHPËRNDAJE

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka publikuar disa pamje nga përmbytjet në vend, ndërsa thotë se kryeministri nuk ka asnjë reagim për këtë situatë.

rama vasili permbytje

Sipas tij vendi është pa kryeministër, ndërsa shqiptarët janë në mëshirë të fatit.

Vasili shkruan se “Rama ekziston vetëm kur duhen zhvatur koncesione dhe tendera qindra milion euro, aty i vjen zeri aty i shpërthen arroganca, histeria dhe demagogjia”

Numri dy i LSI thote se Rama ekziston vetëm kur duhen zhvatur koncesione dhe tendera qindra milion euro.

Reagimi i plotë i Petrit Vasilit

Ku eshte fshehur Kryeministri??

Vendi ne gjendje te veshtire nga moti.

Kryeministri nuk e hap gojen per kete, zaten si gjithmone.

Do te thote qe s’kemi fare kryeminister.

Poston kryeministri mesazhe romantike te nje njeriu ne qejfin e tij, te cilit Shqiperia nuk i intereson fare, pastaj leshon te njejtin muhabet dhe lan duart : ” keshtu ndodh ne gjithe boten”.

Shqiptaret jane gjithmone vetem ne ditet e hallit, se kryeministri nuk ekziston.

Ai ekziston vetem kur duhen zhvatur koncesione dhe tendera qindra milion euro, aty i vjen zeri aty i shperthen arroganca, histeteria dhe demagogjia

Fotot flasin vete.

261383088_455092185975044_3763273930462037426_n 261404885_455091815975081_5720822087152317824_n 261423759_455091922641737_4505118546449893639_n 262105019_455091849308411_759134826332993244_n 262310910_455092039308392_1558585600987679007_n

© Panorama.al

Te lidhura