Rama nxjerr videon e televizionit italian: Shyqyr që e ka bërë RAI3, se ta kishte bërë ERTV…

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama ka ndare me ndjekesit e tij ne FB, kronikes qe RAI3 i ka kushtuar shendetesise shqiptare. Televizioni italian ka bere nje kronike me protagonist kyesor kardiokirurgun e njohur, Altin Veshti.

Ish emigrant i mberritur ne Itali qe 12 vjec, i rritur nga murgeshat dhe pas diplomimit shkelqyeshem ne Padova, pervojes jashte, rikthehet ne vendin e tij, si shef i kirurgjise per te dhene kontribut te cmuar.

Postimi i Rames 

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë kronikë kuptimplotë (që shyqyr e ka bërë RAI3 se ta kishte bërë ERTV do damkosej si propagandë😂)mbi përmirësimet e mëdha të shërbimit tonë shëndetësor vitet e fundit, apo edhe kthimet (jo vetem ikjet😊) e mjekëve specialistë në Shqipëri, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDel video/ Momenti kur aktori i famshëm përplaset me makinën, 'fluturon' në ajër
Artikulli tjetër"Shkon me gruan time", familja e shqiptarit që u vra nga kushëriri: Ja pse e vrau ky kriminel, ne...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.