Rama nxjerr rezultatet e policisë për Shkodrën, i përgjigjet Bashës: Me llafet e kujt ikën nga Kuvendi për politikë me krimin …

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama i eshte pergjigjur akuzave te kryedemokratit Basha lidhur me situaten kriminale ne Shkoder. Me nje shenim ne Twitter, Rama poston grafikun e policise me te dhenat per krimin dhe rezultatet ne vite te zbulueshmerise.

rama kuvend

“Me llafet e kujt ikën nga Kuvendi për të bërë politikë me krimin qytet më qytet s’ia vlen të merresh”- shkruan Rama.

Reagimi i Rames 

E vërteta e shifrave të krimit dhe rezultateve në vite të policisë në Shkodër flet qartë, paçka se s’çan dot në tregun mediatik. Sot Policia e Shtetit ka folur përsëri me vepra. Me llafet e kujt ikën nga Kuvendi për të bërë politikë me krimin qytet më qytet s’ia vlen të merresh.

zbulueshmeria e vrasjeve shkoder vrasjet shkoder

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.