Rama nxjerr njoftimin: Të rinjtë të provojnë veten në konkursin për një vend pune në Air Albania (KRITERET)

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama i ka bërë thirrje të rinjve të aplikojnë për tu punësuar në kompaninë e re të aviacionit që do të nisë punë së shpejti.

air albania

AIR ALBANIA do të punësojë, sipas kreut të qeverisë, staf dhe çdo i ri ose e re mund të provojë veten në konkurs.

Postimi i Ramës

A dëshiron të punosh në kompaninë ajrore të Shqipërisë që së shpejti do të ngrejë avionët e saj?

Ambicia jonë është që AIR ALBANIA të bëhet zgjedhja e parë e çdo shqiptari dhe duam që vajza e djem të zgjedhur të këtij vendi, të mikpresin e të shërbejnë në bordin e avionëve të krenarisë sonë kombëtare

Çdo vajzë e djalë që përmbush kriteret dhe dëshiron të provojë veten në konkursin për një vend në trupën e kompanisë kuqezi, është i mirëpritur

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakStudente dhe spikere lajmesh, si dukej Majlinda Bregu kur ishte 21 vjeç
Artikulli tjetërKosova me rritje ekonomike të paqëndrueshme

1 KOMENT

  1. Po mor zoti Edi,po na thuaj sa do te jene cmimet e biletave,se gjithmon me keto kompanite shqipetare na e keni fut sa krahu.

Comments are closed.