Rama me atlete në Samitin e Londrës, BBC: Duket se dikush ka harruar këpucët

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot i pranishëm në Samitin e vendeve të Ballkanit që u mbajt në Londër, ku ajo që u vu re ishte  veshja e tij.

Rama edhe këtë herë kishte zgjedhur atletet e bardha dhe kjo ra në sy.

Media prestigjioze në Britani me anë të një postimi në Twitter, shkruan: “Duket se dikush i paska harruar këpucët”.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAkuzat për falsifikimin e firmave, Artan Imami: Artistët dhanë dakordësinë, kujt nuk i del e keqja....
Artikulli tjetërMarrëveshja/ Rama–Tsipras takohen në Londër: Një zgjidhje pozitive mund të arrihet së shpejti

S'KA KOMENTE

Comments are closed.