Rama “mbylli veshët” kur fliste Kryemadhi në Kuvend, ja si e komenton kryetarja e LSI-së

SHPËRNDAJE

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërndarë në rrjetin e saj “Facebook”, një postim të bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka publikuar një foto ku shikohet Rama që kishte vënë kufjet në vesh, ndërsa kryemadhi po mbante fjalën e saj në Kuvend. Përbri fotos Berisha shkruante: Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! Sb

kryemadhi1

Pasi e ka shpërndarë Kryemadhi shkruan: The ugly truth  ? në shqip përkthehet e vërteta e shëmtuar.

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRegjimi ushqimor për të sëmurët tumoralë
Artikulli tjetërSi ta menaxhoni rutinën në çift për të mbrojtur marrëdhënien

S'KA KOMENTE

Comments are closed.