Rama e nis ditën me historinë e Vjollcës: Çon pesëfishin e lekëve në shtëpi

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama e ka nisur diten me historine e Vjollces, qe pas 10 vitesh ne ndihme ekonomike ka nisur pune dhe merr nje page me te cilen ndihmon familjen.

“Jam Vjollca Baboçi, prej dhjete vitesh isha me ndihme ekonomike, nuk me dilnin, vete i peste ne shtepi. Vajta te zyra e Punes dhe me gjeten punen ne fabrike ulliri, marr 25o mije leke dhe mbaj familjen me keto leke”- thote ajo.

Mesazhi i Rames 

MIRËMËNGJES 😃 dhe me Vjollcën, që pas 10 vitesh me ndihmë ekonomike, ka filluar punë e çon pesëfishin e lekëve në shtëpi, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Te lidhura

 

5 KOMENTET

Comments are closed.