Rama e nis ditën me buzëqeshjen prekëse të Arjanës, ja historia që tregon

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama e ka nisur diten e pare te javes me historine e Arjana Murrjas nga Fushe Kruja. Ajo ka qene prej 10 vitesh me ndihme ekonomike, por se fundi ka gjetur pune ne nje fabrike ne qytetin e saj.

“Une isha me ndihme ekonomike 10 vjet, 67 mije leke vete i pesti. Erdha ketu, paguhem 260 me sigurime me te gjitha. Persembari, te punosh qe te jetosh”- thote ajo.

arjana

Mesazhi i Rames 

MIRËMËNGJES dhe me buzëqeshjen prekëse të Arjanës, një nënë e re që filloi punën pas 10 vjetësh të humbura në ndihmë ekonomike, ju uroj një javë të mbarë ?

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.