Rama akuza të forta opozitës: Fotot e publikuara të përmbytjeve në Shkodër janë të 2010

SHPËRNDAJE

Shkodra prej disa ditësh ndodhet nën pushtetin e përmbytjeve, ndërsa kryetarja e Bashkisë Voltana Ademi, ka akuzuar qeverinë se nuk iu ka ardhur në ndihmë banorëve.

RAMA NE BRUKSEL

Sot kryeministri Rama ka publikuar foto të ministrit Bushati dhe  ministres Olta Xhaçka të cilët  sot kanë shkuar në Shkodër për të monitoruar situatën.

Rama ka hedhur akuza drejt opozitës dhe bashkisë Shkodër duke thënë se fotot e publikuara janë të përmbytjeve të vitit 2010.

 

“Shkodër – (Përtej propagandës së kazanit digjital me foto të përmbytjeve të vitit 2010) SHTETI NË KRYE TË DETYRËS” shkruan Rama në proflin e tij në ‘facebook’.

foto

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.