Qindra trëndafila dhe festë luksoze, Françeska Jaçe i lë të gjithë pa fjalë për ditëlindje

SHPËRNDAJE

Modelja Françeska Jaçe ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen endërsa të ftuar kanë qenë disa nga miqtë e saj më të ngushtë, si Olti Curri, Graciano Tagani, Zaimina Vasjari, Enca dhe të tjerë.26105382_1691015390949713_276693087_n

Nga foto e postuar nga vetë Françeska por edhe nga Olti Curri shihet se bukuroshja nga Vlora ka festuar mes luksit dhe dhuratave të kushtueshme.

Veç të tjerash asaj i kanë ardhur më shumë se 500 trëndafila të cilët kanë një vlerë të majme, por se kush ishte dërguesi i tyre këtë nuk na e ka treguar.26176980_10211167306599608_1039462642_n 26177013_10211167307919641_1536845026_n 26175011_10211167308319651_278638950_n 26105653_1691015750949677_304449333_n 6525

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTO/ Përmbytet stadiumi i Orikumit, fusha kthehet në pishinë olimpike
Artikulli tjetërSherr në qendër të qytetit, arrestohet mbrojtësi i Liverpulit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.