Qëllohet për vdekje reperi 20-vjeçar. Dy persona me kapuç i shkuan në shtëpi për ta grabitur dhe…

| 17:13
SHPËRNDAJE

Reperi Pop Smoke u qëllua për vdekje mëngjesin e sotëm, nga dy persona që ishin futur në shtëpinë e tij për të grabitur.

20-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Bashar Barakah u vra në shtëpinë e tij, në Hollywood Hills, rreth orës 04:30. Ata qëlluan disa herë me armë dhe një nga plumbat plagosi rëndë reperin.

24935166-8020843-image-a-19_1582125987861

Pas plagosjes autorët grabitën shtëpinë dhe u larguan, sipas “Daily Maili”, rreth orës 7 të mëngjesit.

Reperi u dërgua në spital, ku humbi jetën, ndërsa nuk dihet ende asgjë për autorët.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.