Qëllohet me armë zjarri shqiptari 39-vjeç në Greqi, autori arratiset

SHPËRNDAJE

Qellohet me arme zjarri nje shqiptar ne Greqi. Mediat greke raportojne se shqiptari i qelluar me arme eshte nje 39 vjecar ende i paidentifikuar.

makina

Ngjarja ka ndodhur ne zonen e njohur si Agios Panteleimonas, ne rrethana qe ende presin te sqarohen nga policia.

Mesohet se autori gjithashtu i paidentifikuar ka marre me vete armen e krimit dhe eshte larguar. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes dhe shkakut.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.