Qëllohet me armë zjarri shqiptari 39-vjeç në Greqi, autori arratiset

SHPËRNDAJE

Qellohet me arme zjarri nje shqiptar ne Greqi. Mediat greke raportojne se shqiptari i qelluar me arme eshte nje 39 vjecar ende i paidentifikuar.

makina

Ngjarja ka ndodhur ne zonen e njohur si Agios Panteleimonas, ne rrethana qe ende presin te sqarohen nga policia.

Mesohet se autori gjithashtu i paidentifikuar ka marre me vete armen e krimit dhe eshte larguar. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes dhe shkakut.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTOT/ Sterkaj përkujdesje maksimale për Braçen, shikoni çfarë bën për të
Artikulli tjetërDëshmia dhe fotot e rralla me Enverin/ 'Torturat çnjerëzore të hetuesisë së Tiranës, nuk m’i kishin bërë as në Mat’hauzen'

S'KA KOMENTE

Comments are closed.