Që nga emri i veçantë tek momenti emocionues i lindjes, Klea Huta rrëfen disa të pathëna pas ardhjes në jetë të djalit

| 23:06
SHPËRNDAJE
 

Në fillim të muajit qershor, moderatorja Klea Huta dhe producenti Elgit Doda u bekuan me ardhjen ne jete te djalit te tyre Krid. 

elgit doda klea huta

Djali, ndonese nuk i ka mbushur ende dy muaj është kthyer në kryefjalën e ditës së çiftit dhe Klea ka treguar se është bërë tashmë një mama “e fiksuar”, që s’e lë në asnjë moment vetëm.

Sot, Klea i ka dhënë mundësinë ndjekësve të shuajnë kuriozitetet e shumta në lidhje me Kridin dhe lindjen e tij nëpërmjet pyetjeve në InstaStory.

Siç ka treguar më herët, moderatorja rrëfeu se Elgiti ishte në sallën e lindjes dhe u shpreh se momenti kur ka dëgjuar të qarën e të voglit të saj është më emocionuesi që do të mbajë mend përjetë.

Madje, ajo po mendon që këtë moment të bukur ta publikojë në kanalin e saj në Youtube.

“Si do e përshkruash lindjen e bebit? A është jeta më e bukur se më parë, siç e përshkruajnë nënat?”– e pyet një ndjekës të cilit Klea ia kthen: “Nuk krahasohet me asnjë sukses dhe me asnjë skenë gjigande që mund të kisha imagjinuar ndonjëherë.”

Gjithashtu, Klea tregoi se është ajo që ia ka vendosur emrin Kridit dhe rrëfeu se thjesht është dashuruar me këtë emër sapo e ka dëgjuar për herë të parë.

“Ça kuptimi ka emri Krid?”- është njëra prej pyetjeve të bëra. “Që më çoi zemrën peshë kur e dëgjova dhe ia vura birit tim! Sepse thjesht u dashurova! Kaq”- ka treguar Klea.

klea huta

klea huta 1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.