Qato dhe Braho, takim në një situatë kritike për Policinë

SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë, paparaci ynë ka kapur në një takim në rrugë Spartak Brahon dhe Altin Qaton. Ky i fundit ka mbajtur detyra të larta në Policinë e Shtetit gjatë viteve të fundit.

Aktualisht mban detyrën e zëvendësdrejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, ndërkohë që më parë ka qenë edhe drejtor në Drejtorinë Kundër Krimit.

Në këtë situatë problematike në Policinë e Shtetit, interesante do të ishte të dinim se çfarë mund të kenë biseduar Qato dhe Braho.

qato

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak29-vjeçari po dilte nga Shqipëria, kapet në Greqi. Kontrolli në makinë e fundos
Artikulli tjetërDe Biazi: Ndeshja e fundit ishte e çuditshme, kishim vështirësi të merrnim rezultatet

1 KOMENT

  1. TASHTI QE U FUT DHE TAKU NE VEPRIM ME GJITHE CANTEN E ZEZE DO TE PUSHOJNE SHIRAT POR KA HARRUAR TE MARI SHOKUN BALLA !

Comments are closed.