Pyetja e gazetarit: Visho Ajazi quhej “Vishinski? Ja si përgjigjet Fatos Klosi

SHPËRNDAJE

Në emisionin “Studio e Hapur” në News 24, ish kreu i Shërbimit Informativ, Fatos Klosi, dhe gazetari Ylli Rakipi kanë aluduar gjatë bashkëbisedimit të tyre, lidhur me emrin e mëparshëm të Visho Ajazit, i cili duket se ka qenë “Vishinski“.

Nga ana tjetër, gazetari Rakipi e ka pyetur Klosin nëse edhe ai vetë ka patur një emër tjetër. Ish Shefi i Shërbimit Informativ u përgjigj se ai njihej si “Fatosh”.

TPZ.AL 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.