Puthje pasionante mes Tunës dhe Patrisit (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Lidhja e këngëtares së njohur Tuna me partnerin e saj, Patris Berisha ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të krizave që përflitej se po kalonte çifti.

auto_tuna_dhe_patrisi1496467505

Por mbrëmë, çifti ka bërë disa postime në rrjetet sociale, ku tregojnë se gjërat në marrëdhënien e tyre po shkojnë shumë mirë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/puthje-pasionante-mes-tunes-dhe-patrisit-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.