Puthja në “Dasmën” e Luizit dhe Kiarës, Nard Ndoka fton shqiptarët në protestë: Të gjithë në shesh në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Feb 1, 2023 | 22:33
SHPËRNDAJE

Kryetari i Partisë Demokristjane të Shqipërisë, Nard Ndoka, ka ftuar qytetarët t’i bashkohen protestës së 11 shkurtit në kryeqytet.

Nard-Ndoka-Luiz-Ejlli-Edi-Rama-223283422233565224238676

Përmes një reagimi në Facebook, Ndoka tha se pas “martesës” së Luizit dhe Kiarës, ku u shkëmbye edhe puthja e parë ën buzë mes tyre, në datën 11 është koha që qytetarët të “martojnë” kryeministrin Rama.

Luizi u martu, më datë 11 Shkurt të gjithë në shesh të “martojme” Ramën!

Kujtojmë se Ndoka ka mbajtur qëndrime të ashpra ndaj qeverisë së kryeministrit Edi Rama gjatë viteve që ka qenë në opozitë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura