Pushimet luksoze të Nora Istrefi, zbulohet sa kushton veshja e plazhit të këngëtares dhe nuk keni për ta besuar dot çmimin

| 20:23
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Nora Istrefi njihet si një nga femrat më seksi të showbiz-it shqiptar. E në postimet e bëra së fundmi në rrjetet sociale, Nora u ka treguar fansave të saj se është mjaft elegante.

nora

Së fundmi Nora postoi disa foto nga pushimet qe eshte duke kaluar dhe ku shfaqej me bikini. Ne fakt mesuam se pas kesaj veshje te Nores fshihet nje shume marramendese.

Faqja “What They Wearing” në Instagram ka publikuar disa foto të këngëtares, me të cilat ndjezi rrjetit vetëm pak ditë më parë.

Kostumi i saj i banjos është i markës Alessanda Rich si dhe të sheshtat nga Givenchy. Për bikinit Nora ka paguar 195€, ndërsa të sheshtat 575€. Pra veshja e këngëtares në tërësi shkon 770€.

nora istrefi

nora istrefi2 nora istrefi2 nora istrefi nora istrefi1 Nora-Istrefi nora istrefi5 nora istrefi

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.