Pushimet e “nxehta” të Diletta Leotta! Gazetarja sportive ekspozon format bombastike në diell

Jun 30, 2022 | 15:26
SHPËRNDAJE

E shtrirë në diell, Dilletta Leotta është fotografuar teksa relaksohet duke lexuar një libër.

diletta leotta3

Me bikini të bardha që i ekspozonin format bombastike trupore, gazetarja sportive nuk mund të mos tërheqte vëmendjen e pushuesve që i kishin sytë nga ajo.

Teksa shijonte rrezet e diellit në Sardenia, italiana seksi dukej shumë joshëse dhe pozat e saj të nxehta flasin vetë.

diletta leotta1

Gazetarja sportive ndodhej me pushime me nënën e saj Ofelia, mes zërave se është në një marrëdhënie me modelin Giacomo Cavalli, megjithatë ai nuk ndodhej aty.

diletta leotta diletta leotta4 diletta leotta5 diletta leotta6

© Panorama.al

Te lidhura